
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502196
FurMark (VK) Submitted by 59 on Apr 8, 2026 @ 21:45:04 | | SCORE | 15164 |
|---|
| FPS | 251 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700KF @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2426 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 159 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 349 W |
|---|
|