FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2502287
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 22:19:29 |
| SCORE | 881 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 21 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F0A - SUB: 10DE-145C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP |
|---|