FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502741
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 01:29:57 |
| SCORE | 17226 |
|---|
| FPS | 286 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X3D 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5080 TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89D7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2588 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (396 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: CA |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 129 W |
|---|