FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502793
FurMark Knot (VK) Submitted by elmo on Apr 9, 2026 @ 01:57:16 |
| SCORE | 3211 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (16GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 103C-8D2F - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8243 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 103C-8D2F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 2378 MHz - max: 2918 MHz |
|---|