FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2503321
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 07:06:51 |
| SCORE | 5592 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 10DE-2095 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2468 MHz - max: 2812 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (343 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E56 - REV: CB |
|---|