FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2503571
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 09:19:13 |
| SCORE | 1093 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C02 - SUB: 1043-85B9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1823 MHz - max: 1836 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (118 W) |
|---|