FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2503689
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 10:01:47 |
| SCORE | 3810 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 3080 Gaming Pro OC 10G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1569-2206 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (319 W) |
|---|