
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2503837
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 11:16:40 | | SCORE | 3189 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1569-F330 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 73 % TDP (105 W) |
|---|
|