FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2503956
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 12:04:16 |
| SCORE | 921 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C20 - SUB: 1558-8503 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1392 MHz - max: 1468 MHz |
|---|
| max power | 77 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-591B - SUB: 1558-8503 - REV: 4 |
|---|