FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2504151
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 13:15:23 |
| SCORE | 4456 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1771-205C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2498 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (301 W) |
|---|