FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2504157
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 13:16:52 |
| SCORE | 1287 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.02 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 1462-12AA - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 960 MHz - max: 1276 MHz |
|---|
| max power | 75 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1462-12AA - REV: 5 |
|---|