
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2504182
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 13:23:00 | | SCORE | 14799 |
|---|
| FPS | 248 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5333 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 206 MHz - max: 2342 MHz |
|---|
| max power | 412 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|