
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2504267
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 13:46:53 | | SCORE | 2101 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 245K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1043-8816 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1852 MHz - max: 2018 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (184 W) |
|---|
|