FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2504378
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 14:19:48 |
| SCORE | 3649 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 4060 Ti TUF OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1043-88F6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (159 W) |
|---|