FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2504513
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 14:57:43 |
| SCORE | 2029 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-7300 CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 10DE-2504 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1762 MHz - max: 1852 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (166 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-5912 - SUB: 8086-2212 - REV: 4 |
|---|