FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2504656
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 15:37:20 |
| SCORE | 2584 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7840HS w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 103C-8BD4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 1906 MHz - max: 2490 MHz |
|---|
| max power | 106 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 103C-8BD4 - REV: C2 |
|---|