FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2504749
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 16:00:01 |
| SCORE | 2612 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D48 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 37 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249D - SUB: 10DE-0 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1950 MHz |
|---|