FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2504785
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 16:09:01 |
| SCORE | 982 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.14 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1462-132E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1058 MHz - max: 1486 MHz |
|---|
| max power | 39 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A68 - SUB: 1462-132E - REV: 1 |
|---|