
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2504902
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 16:40:34 | | SCORE | 11870 |
|---|
| FPS | 198 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 9070 Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2436 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1870 MHz - max: 2153 MHz |
|---|
| max power | 247 W |
|---|
|