FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2504933
FurMark Knot (GL) Submitted by Plomox on Apr 9, 2026 @ 16:47:48 |
| SCORE | 2122 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 196E-144C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2438 MHz - max: 2948 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (281 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 82 W |
|---|