FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2504960
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 16:54:00 |
| SCORE | 1745 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13420H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1025-1854 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6874 |
|---|
| max core usage | 28 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 14 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D98 - SUB: 1025-1854 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1328 MHz - max: 2108 MHz |
|---|