FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2505310
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 18:09:27 |
| SCORE | 1622 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1458-4009 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP (173 W) |
|---|