FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2505406
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 18:36:20 |
| SCORE | 2784 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-41B8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2632 MHz - max: 2738 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (174 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E92 - SUB: 1458-D000 |
|---|