FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2505607
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 19:28:25 |
| SCORE | 1735 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2705 - SUB: 10DE-27B4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2610 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (275 W) |
|---|