
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2505946
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 21:04:25 | | SCORE | 436 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 v5 @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1380 - SUB: 1458-3649 - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1163 MHz - max: 1294 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP (53 W) |
|---|
|