
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2505953
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 21:06:55 | | SCORE | 461 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-8300H CPU @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C8D - SUB: 17AA-39FE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.52 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1354 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 17AA-39FE |
|---|
|