
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2505954
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 21:07:15 | | SCORE | 3378 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24C9 - SUB: 1458-40CD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (265 W) |
|---|
|