
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2506073
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 21:51:43 | | SCORE | 5169 |
|---|
| FPS | 86 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | MSI RX 6800 XT Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3951 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 359 MHz - max: 2428 MHz |
|---|
| max power | 265 W |
|---|
|