FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2506118
FurMark Knot (GL) Submitted by isaac on Apr 9, 2026 @ 22:10:22 |
| SCORE | 3813 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-41A8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2452 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 72 % TDP (215 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|