FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2506120
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 22:10:48 |
| SCORE | 4007 |
|---|
| FPS | 66 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 8945HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F18 - SUB: 1D05-605A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1568 MHz - max: 2430 MHz |
|---|
| max power | 137 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1D05-5005 - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 50 W |
|---|