
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2506148
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 9, 2026 @ 22:19:01 | | SCORE | 855 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE Pulse RX 6500 XT 4G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1DA2-E457 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 70 MHz - max: 2676 MHz |
|---|
| max power | 90 W |
|---|
|