FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2506441
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 00:06:19 |
| SCORE | 5311 |
|---|
| FPS | 88 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 3090 Strix OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1043-87AF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1740 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (389 W) |
|---|