
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2506570
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 01:23:32 | | SCORE | 2244 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1458-6019 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1432 MHz - max: 2348 MHz |
|---|
| max power | 75 W |
|---|
|