
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2506690
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 02:43:23 | | SCORE | 3867 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1458-403F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 80 % TDP (273 W) |
|---|
|