FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2506936
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 05:09:28 |
| SCORE | 1685 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 1458-75BD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1260 MHz - max: 2100 MHz |
|---|
| max power | 76 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1458-75BD - REV: 5 |
|---|