FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2506959
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 05:22:35 |
| SCORE | 1720 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10870H CPU @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1028-A64 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1126 MHz - max: 1516 MHz |
|---|
| max power | 78 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1028-A64 - REV: 5 |
|---|