
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2507071
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 06:33:35 | | SCORE | 2208 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1569-F280 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP (247 W) |
|---|
|