
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2507175
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 07:22:50 | | SCORE | 3747 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1849-5204 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 60 MHz - max: 2214 MHz |
|---|
| max power | 228 W |
|---|
|