FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507392
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 09:06:29 |
| SCORE | 6912 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8243 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1750 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1B4C-2061 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2272 MHz - max: 2558 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|