
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2507500
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 10:00:11 | | SCORE | 4805 |
|---|
| FPS | 79 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 1458-2332 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 109 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2301 MHz |
|---|
| max power | 272 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C6 |
|---|
|