
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507543
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 10:17:06 | | SCORE | 2079 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1043-8810 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1778 MHz - max: 1898 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (168 W) |
|---|
|