
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507573
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 10:31:15 | | SCORE | 600 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 670/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 475.14 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-2600K CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 670 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1189 - SUB: 3842-2678 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1006 MHz - max: 1150 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|
|