
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2507692
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 11:26:16 | | SCORE | 1423 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 10DE-163D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1748 MHz - max: 1868 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP (126 W) |
|---|
|