FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507779
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 12:08:39 |
| SCORE | 4843 |
|---|
| FPS | 80 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
| max power | 28 W |
|---|
| GPU1 | SAPPHIRE RX 9070 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E490 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 41 °C |
|---|
| core clock | min: 133 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| max power | 303 W |
|---|