FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507826
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 12:22:09 |
| SCORE | 5528 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 565.90 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 103C-8BB3 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6734 |
|---|
| max core usage | 23 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 70 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 103C-8BB3 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 2250 MHz |
|---|