FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2507831
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 12:22:39 |
| SCORE | 3019 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 572.83 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1D05-139A - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5445 |
|---|
| max core usage | 56 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1D05-139A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1080 MHz - max: 2370 MHz |
|---|