FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507866
FurMark Knot (GL) Submitted by aran on Apr 10, 2026 @ 12:33:18 |
| SCORE | 967 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.76 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 110 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 1043-86F0 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|