FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507875
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 12:36:55 |
| SCORE | 15083 |
|---|
| FPS | 247 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4682 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 28 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4178 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 90 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2752 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP |
|---|