FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507922
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 12:51:33 |
| SCORE | 1540 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 1043-3038 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4644 |
|---|
| max core usage | 43 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 1350 MHz |
|---|
| max power | 48 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AB - SUB: 1043-3038 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1126 MHz - max: 1396 MHz |
|---|