FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2507952
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 13:04:41 |
| SCORE | 5156 |
|---|
| FPS | 87 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Genuine Intel(R) 0000 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 8086-2212 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7040 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 1300 MHz - max: 1300 MHz |
|---|
| max power | 111 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1B4C-1539 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 886 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|